אודות המכון הגרפולוגי להכוון תעסוקתי

 

 

המכון הגרפולוגי להכוון תעסוקתי הוקם בשנת 1995 ומאז הוא ביצע מאות הכוונות מקצועיות מוצלחות. המכון, אשר בו עובדים גרפולוגים מוסמכי האגודה הישראלית והאמריקאית לגרפולוגיה בעלי תואר שני ומעלה, מאופיין בערכי מקצועיות, אמינות, שירות ומחירים נוחים אשר מובילים את תפיסת המכון ויוצרים לקוחות נאמנים לאורך השנים. 

   

השתחררתם מהצבא, רק התחלתם בחיפוש אחר לימודים או עבודה ואתם מתלבטים מה מתאים לכם?


הדרך שבה תבחרו היום היא הבסיס לקריירה העתידית שלכם. אנו מלווים אתכם לאורך דרך זו. מספר ימים לאחר שליחת כתב היד תקבלו אל המייל ניתוח אישיות מקיף ממנו נובעים מקצועות ספציפיים המתאימים לכם ומתחשבים גם בדרישות השוק. הליווי שלנו ממשיך גם בפגישה או בשיחה טלפונית אם תרצו.

 

בנוסף לניתוח, אתם מקבלים מאיתנו את הספר "המדריך המלא לבחירת מקצוע", אשר בו תוכלו להיעזר בכלים רבים אחרים כמו פרשנות לשיטת Myers-Briggs ומבחן הולנד (Holland), מבחני הכוונה נוספים שאינם גרפולוגיה ומסלול אשר מסדר את הדרך לקבלת ההחלטה הנכונה. אנחנו גם ממשיכים ללוות אתכם בשנה-שנתיים לאחר קבלת הניתוח ועוזרים לכם בשאלות, תהיות והתלבטויות בראיונות עבודה או תחומי לימוד.

 

קריירה שניה?


יש שבר בחיים לפני קריירה שניה. בין אם פוטרתם או התפטרתם ממקום עבודה שאינכם מסופקים בו, החוסר וודאות גדול מאוד. בדרך כלל יש גם משפחה לפרנס ולכן המיקוד במקצוע המתאים לכם, חשוב.
אנו נעזור לכם להתמקד בתכונות הנכונות אצלכם ולהפנות אתכם למקצוע המתאים לכם. להרוויח כסף זה חשוב, במיוחד במציאות המורכבת שלנו, אך חשוב לא פחות לא להגיע כבויים למקום עבודתכם ולהרגיש סיפוק ומיצוי יכולות.

 

המציאות הכלכלית אינה פשוטה ולכן מחיר הניתוח אינו גבוה. חשוב לנו להרוויח מהתהליך אך חשוב לא פחות שתוכלו לפנות אלינו ולקבל שירות יעיל וטוב שיעזור לכם מבלי להכביד יותר מידי על הכיס.

 

אם יש לכם שאלות נוספות- אל תהססו להתקשר  (050-5549987, 054-4242987)
שלחו אלינו את כתב ידכם ואנו נכוון אתכם להצלחה המקצועית!

 


לשליחת כתב ידך לפיענוח גרפולוגי דרך האינטרנט

 

 

הקוד האתי שלנו

קראו את הקוד האתי שלנו- קוד המחוייב לערכי המקצועיות, האמינות והשירות המובילים בתחום.

קראו עוד

חדש- המדריך המלא לבחירת מקצוע

"המדריך המלא לבחירת מקצוע" בשווי 67 ש"ח יצורף בחינם למבקשי ניתוח הכוונה מקצועית.

קראו עוד

חדש- סקירת מקצועות השוק

סקירות של המקצועות המבוקשים והמעניינים בשוק- איפה ללמוד? כמה מרוויחים? ועוד ועוד

קראו עוד

ניתוח כתב יד באינטרנט

חדש באתר- אפשרות לניתוח כתב יד ממוקד ומהיר באמצעות האינטרנט

קראו עוד

מפת האתר
כל הזכויות שמורות
האתר נראה במיטבו ברזולוציה של 1024 על 768 ומעלה IMK - הקמת אתרים